Dla dzieci

WItam uczestników dzisiejszego szkolenia balonowego w WODN.

Jutro dodam pierwsze filmy !!!

Pozdrawiam Adi

Dziecięcy bal karnawałowy, dzień rodziny czy urodziny to także może być Twoja Super Impreza!

Super Impreza dla dzieci

Dziecięce upodobania muzyczne są nam bardzo bliskie, choćby ze względu na rodzaj podejmowanej przez nas na co dzień pracy pedagogicznej w szkołach masowych, przedszkolach i szkołach muzycznych.

Zapewniamy oprawę muzyczną oraz prowadzenie imprez tego typu jak: choinka, bal karnawałowy, bal jesieni i wiosny, audycje tematyczne, dzień babci i dziadka, dzień rodziny, mikołajki i tym podobne okazje szkolne i przedszkolne. Zabawa zawsze odbywa się przy muzyce dostosowanej do wieku bawiących się uczestników oraz mającej miejsce okazji. Na Państwa życzenie prowadzimy karaoke. Wspólne pląsy na parkiecie połączone są zawsze z ciekawymi konkursami i tańcami integracyjnymi dającymi radość i możliwość wygranej dla każdego dziecka. Podczas zabawy dziecięcej, urodzin czy balu zamieniamy się w animatorów organizujących czas beztroskiej zabawy. W przerwach od pląsów tanecznych mamy dla dzieci malowanie buzi i balonowe kreacje – czyli zwierzęta oraz inne różnorodne „ciekawostki” z balonów modelin. Na urodzinach czy balu dla dzieci zawsze występujemy w profesjonalnych i dobranych stylistycznie do przebiegu zabawy strojach. Na naszych zabawach dla dzieci nie ma czasu ani szans na nudę!!!

Na dziecięcym balu i urodzinach zapewniamy:

  • Muzykę znaną i lubianą przez dzieci (nie zapominając o opiekunach).
  • Prowadzenie konkursów i zabaw dostosowanych do wieku uczestników.
  • Rekwizyty do zabaw : chustę klanza, tunele animacyjne, piłki do skakania, balony, modeliny, farby do malowania twarzy itp.
  • Profesjonalne stroje dobierane w zależności od okazji.
  • Nagłośnienie dostosowane do rodzaju pomieszczenia.
  • Kolorowe oświetlenie każdej sali, wytwornicę baniek mydlanych i dymu.
  • Mikrofony w systemie bezprzewodowym, statywy, odtwarzacze, rzutnik multimedialny oraz pełną obsługę techniczną.

To wszystko składa się na Super Imprezę dla przedszkolaka i ucznia. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z materiałami demo i opiniami o naszej dotychczasowej działalności.