header image
 

O nas

AdrianAdrian: Z wykształcenia muzyk – magister sztuki, oraz pedagog specjalny. Ukończył studia na Akademii Muzycznej im.Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku instrumentalno-pedagogicznym. Jego instrumentarium to: akordeon guzikowy oraz instrumenty klawiszowe. Człowiek przebojowy, charyzmatyczny, dynamit do podrywania z krzeseł . Ukończył kurs wodzirejski. Ponadto zajmuje się obsługą nagłośnienia i efektów.

EmiliaEmilia: Studentka pedagogiki, nauczyciel śpiewu – wokalistka składu. Wzbogaca imprezy grą na saksofonie altowym. Laureatka wielu ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursów oraz festiwali wokalnych. Między innymi: III miejsce na Międzynarodowym Festiwalu pieśni i piosenki religijnej, dwukrotna zwyciężczyni Ogólnopolskiego Festiwalu piosenki i przyśpiewki ludowej w Przedborzu, trzykrotna zwyciężczyni Koluszkowskiego przeglądu piosenki, II miejsce w Ogólnopolskim konkursie recytatorsko-wokalnym “Z narodzenia Pana”,wraz z zespołem I miejsce Festiwal “Muzyka ku górze” 2010.

RamiRami: Z pochodzenia Egipcjanin. Instruktor tańca latynoamerykańskiego. Od dziecka uczył się gry na instrumentach perkusyjnych. Na imprezach najczęściej wykazuje się, z niezwykłym temperamentem grą na kongach, bongosach, rototomach tradycyjnym instrumencie darabukka oraz przeszkadzajkach – szejker, tamburyn.